Pazartesi, 26 Haziran 2017 12:16
12:00 Bakan Avcı: Otel fiyatları kırıldı         10:00 Yanlış HGS cezaları sona eriyor         09:00 Bursa’da 'hayalet' otel inşaatı         15:00 Turizmde müşteri dijital ile güçlendi         14:00 İtalya’dan uçaklarda pesto kararı         13:00 Uzungöl için turizmci tepkisi         12:00 Bakandan otellere 'yıldız' uyarısı         11:00 Marmaris’te bayramlık skandal         10:00 Ataköy Baruthane'ye müjdeli haber         09:00 Avrasya Tüneli’nde bankadan ödeme         14:00 Ünlü otele alıcı çıkmadı         13:00 Şehir mimarisi psikoloji bozuyor         12:00 Asırlık Ferrah Sineması satışta         11:00 Bayram tatilcileri yola çıktı         10:00 Katar, Amerikan Hava Yollarına talip         19:00 Hasan Erdem: TÜRSAB'ta plan yok         10:00 Efsane marka Ulusoy için iflas kararı         09:00 Çorum 500 bin turist bekliyor         17:00 Régie Ottoman Hotel de tarih         16:00 Suudilerden THY işbirliği         15:00 THY, 9. kez Avrupa'da en iyi          14:00 Alanya'ya Lübnanlı akını          13:00 Adana, turizm merkezi olacak         12:00 Blue Air’in Yunan havayolu ile işbirliği         11:30 Çanakkale Köprüsü erken açılabilir        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Amerikan Medikal Turizm Derneği'nden Stephano Byotell'de
04 Mart 2009 Çarşamba 14:30
Amerikan Medikal Turizm Derneği Uluslararası Organizasyonlar Sorumlusu Renee-Marie Stephano Byotell'i gezerek sağlık hizmeti bilgisi aldı.
ÖZKAN ALTINTAŞ-TÜRKİYE TURİZM

İSTANBUL- Amerikan Medikal Turizm Derneği Uluslararası Organizasyonlar Sorumlusu ve Derneği Genel Konseyi ile yayını Medikal Turizm Dergisi Yönetmeni Renee-Marie Stephano, Hello Turizm"in konuğu olarak İstanbul'daki sağlık kuruluşlarını gezdi.
İstanbul"da içinde ameliyat ve dişçi muayenehanesine kadar her türlü sağlık hizmeti ile spa'nın bulunduğu Kozyatağı Byotell"in Byomed Sağlık Merkezi'ni de gezen Renee-Marie Stephano “İstanbul beni şaşırttı” dedi.
Konuk Amerikalı daha sonra bölgede bulunan 7 Tepe Hastanesi ve diğer sağlık kuruluşlarını inceledi.BYOTELL KONUK AMERİKALIYI ŞAŞIRTTI
Byotell Genel Müdürü Ahmet Seymen konuklara otelin altında bulunan sağlık ve spa merkezini gezdirerek önümüzdeki günlerde başlanacak faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Amerikan Medikal Turizm Derneği temsilcisi Renee-Marie Stephano, ise dünyanın bir çok ülekisindeki sağlık ve spa yatırımlarını inceleyerek Amerika ile o ülkeler arasında işbirliği arayışı içinde olduklarını belirtti.STEPHANO, HELLO TURİZMLE ORTAK HAREKET EDİYORUZ

Hello Turizm Genel Müdürü ve Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak'ın Türkiye'de kendilerini temsil ettiğini ve birlikte nisan ayında Amerika'daki sağlık fuarında birlikte yer alacaklarını söyledi.
Emin Çakmak ise Amerika'nın sağlık turizminde önemli bir pazar olduğunu belirterek “Amerikalı hasta tedavi için Hindistan'a giderken neden Türkiye'ye gelmesin. İyi bir tanıtımla bunu başarabiliriz. Bu nedenle Renee-Marie Stephano'yu ülkemizde ağırlıyoruz” dedi.7 GÜNDE 7 ÜLKEDE TURİZM TANITIMI
Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, önümüzdeki aylarda 7 günde 7 ülkede turizm tanıtımı çalışması için Körfez ülkelerine gideceklerini blirterek. "Bizimle birlikte hareket ederek bu aktiviteye katılanlar 7 gün içinde bu pazardaki en üst düzey turizmcilerle birlikte olma şansı bulacaklar” dedi.


Byomed 'de ameliyathane


Spor salonu


Dişçi muayenehanesi


Bekleme salonu


İstirahat salonu


Byotell'in salonları medikal toplantılarının tercihi oluyor
Bu haber toplam 4936 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar