Cumartesi, 19 Ağustos 2017 22:36
20:00 Turizm çalışma süresine düzenleme         19:00 İspanya’da 46 havalimanında grev         18:00 Pilot Hintli Bhasin ailesi          17:00 Arapça bilen korsan turizmci         16:00 Bursa-İskenderiye turizm köprüsü         15:00 Atatürk Havalimanı’nda yılın rekoru         14:00 Eskişehir’e ‘tabiat' turizmi hedefi         13:00 Türkiye’nin ilk uzay merkezi Bursa'da         12:00 Akmerkez, Akbatı ve Akasya’ya ödül         11:00 INTRO da Air Berlin'e talip oldu         10:00 Üniversite arazisine ticaret alanı         09:00 Türkiye'de otel fiyatları dalgalanıyor         16:00 Hilton Istanbul Tuzla mucizesi         15:00 Türk inşaat firmaları büyüyor         14:00 Offroad heyecanı İstanbul'da          13:00 Limak, 1 milyar dolara koşuyor!         12:00 Çift Geyik Karaca'nın binası         11:00 Borajet’te işler farklı yere gidiyor         10:00 Bursa Siyahı İnciri tezgaha iniyor         09:00 Çin yabancı yatırımcı çağırıyor         15:00 Galatasaray'ın 180 milyon lirası uçtu         14:00 Festival ile 5 milyon TL’lik ekonomi         13:00 QNet, Antalya’da otel satın alacak         12:00 Kruvaziyer hareketi turizmi kurtarır         11:00 Muğla, 1 milyon Hintli turist hedefledi        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Amerikan Medikal Turizm Derneği'nden Stephano Byotell'de
04 Mart 2009 Çarşamba 14:30
Amerikan Medikal Turizm Derneği Uluslararası Organizasyonlar Sorumlusu Renee-Marie Stephano Byotell'i gezerek sağlık hizmeti bilgisi aldı.
ÖZKAN ALTINTAŞ-TÜRKİYE TURİZM

İSTANBUL- Amerikan Medikal Turizm Derneği Uluslararası Organizasyonlar Sorumlusu ve Derneği Genel Konseyi ile yayını Medikal Turizm Dergisi Yönetmeni Renee-Marie Stephano, Hello Turizm"in konuğu olarak İstanbul'daki sağlık kuruluşlarını gezdi.
İstanbul"da içinde ameliyat ve dişçi muayenehanesine kadar her türlü sağlık hizmeti ile spa'nın bulunduğu Kozyatağı Byotell"in Byomed Sağlık Merkezi'ni de gezen Renee-Marie Stephano “İstanbul beni şaşırttı” dedi.
Konuk Amerikalı daha sonra bölgede bulunan 7 Tepe Hastanesi ve diğer sağlık kuruluşlarını inceledi.BYOTELL KONUK AMERİKALIYI ŞAŞIRTTI
Byotell Genel Müdürü Ahmet Seymen konuklara otelin altında bulunan sağlık ve spa merkezini gezdirerek önümüzdeki günlerde başlanacak faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Amerikan Medikal Turizm Derneği temsilcisi Renee-Marie Stephano, ise dünyanın bir çok ülekisindeki sağlık ve spa yatırımlarını inceleyerek Amerika ile o ülkeler arasında işbirliği arayışı içinde olduklarını belirtti.STEPHANO, HELLO TURİZMLE ORTAK HAREKET EDİYORUZ

Hello Turizm Genel Müdürü ve Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi Kurucu Başkanı Emin Çakmak'ın Türkiye'de kendilerini temsil ettiğini ve birlikte nisan ayında Amerika'daki sağlık fuarında birlikte yer alacaklarını söyledi.
Emin Çakmak ise Amerika'nın sağlık turizminde önemli bir pazar olduğunu belirterek “Amerikalı hasta tedavi için Hindistan'a giderken neden Türkiye'ye gelmesin. İyi bir tanıtımla bunu başarabiliriz. Bu nedenle Renee-Marie Stephano'yu ülkemizde ağırlıyoruz” dedi.7 GÜNDE 7 ÜLKEDE TURİZM TANITIMI
Hello Turizm Genel Müdürü Emin Çakmak, önümüzdeki aylarda 7 günde 7 ülkede turizm tanıtımı çalışması için Körfez ülkelerine gideceklerini blirterek. "Bizimle birlikte hareket ederek bu aktiviteye katılanlar 7 gün içinde bu pazardaki en üst düzey turizmcilerle birlikte olma şansı bulacaklar” dedi.


Byomed 'de ameliyathane


Spor salonu


Dişçi muayenehanesi


Bekleme salonu


İstirahat salonu


Byotell'in salonları medikal toplantılarının tercihi oluyor
Bu haber toplam 4977 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar