• BIST 10471.32
  • Altın 2446.35
  • Dolar 32.8093
  • Euro 35.1341
  • İstanbul 29 °C
  • Ankara 28 °C
  • Antalya 29 °C

Zeynep Çiloğlu - Uptown Travels

Zeynep Çiloğlu, Uptown Travels’ ın kurucusu ve Genel Müdürüyüm. Kısaca kendimi size tanıtmak isterim.

Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat Fakültesini bitirdikten sonra University of Louisiana at Monroe, ABD’ de Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. İş hayatım Pamukbank ile başladı, arkasından İnterbank, Garanti Yatırım ve Osmanlı Bankası’nda yöneticilik pozisyonlarıyla devam etti… Uzun yıllar boyunca kazandığım yatırım bankacılığı ve bireysel bankacılık deneyimleri sırasında seyahat etmek ve müzikle ilgilenmek bana en çok keyif veren hobilerimdi.

Müzik, ilkokuldan itibaren aldığım konservatuar (keman) eğitimi sonrasında da İTÜ İleri Müzik Araştırmaları Enstitüsü’nde (MİAM) yüksek lisans programıyla devam etti.

Seyahat hobim ise yıllar sonra çok keyif aldığım işim olarak devam ediyor…

Uptown Travels, 2006 yılında kurduğum, yıllardır kazanmış olduğum kurumsal şirket yönetimi anlayışını yansıtmak istediğim, müşterilerini her zaman ön plana koyan ve onların mutluluğu için çalışan bir seyahat acentesi…

TÜRSAB üyesi A Grubu bir seyahat acentesi olan Uptown Travels’ da Türkiye ve dünyanın seçkin otellerine rezervasyonlar, yurt içi ve yurt dışı turlar, gemi seyahatleri ‘butik servis anlayışıyla’ sunulmaktadır.

Yakın zamanda Uptown Business markası altında topladığımız kongre, toplantı ve event organizasyonları da sürekli gelişen bölümümüz…

Gerek seyahat gerekse toplantı ve event organizasyonlarımızda her zaman değer yaratarak sizleri mutlu etmek temel amacımız.

Sevgi ve saygılarımla,

Zeynep ÇiloğluUptown Travels is a Destination Management Company located in Istanbul, provides all kinds of travel arrangement services in Turkey. We arrange tailor made programs according to the needs of our customers ;special theme tours such as Culinary, Religious, Student Tours,Yacht Charter, Group & FIT leisure programs.
Our second brand, Uptown Business is an Event Management Company provides Meetings Incentives Congress Events by taking care of our clients from beginning to the end of the event..

Uptown Travels

Deneyim

Managing Partner and General Manager
Uptown Travels
Şubat 2006 – Günümüz (10 yıl 3 ay)
Operates istanbul sightseeing tours, all over Turkey tours (Special theme tours such as Culinary, Religious,Student Tours,Yacht Charter for private individuals and groups;

Uptown Business provides meeting and incentive services for companies,special interest tours, National/ International Congress and seminars,trips proper to the corporate identity of the companies within the country and abroad.
Business Unit Head, Investment Banking
Ottoman Bank
Ocak 1997 – Şubat 2001 (4 yıl 2 ay)
Marketing Manager
Garanti Investment Bank
Mart 1995 – Eylül 1997 (2 yıl 7 ay)
Senior Executive, Portfolio Management, Capital Markets
Interbank
Ağustos 1993 – 1995 (2 yıl)
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.