• BIST 4.768,56
  • Altın 1256.219
  • Dolar 20.1408
  • Euro 21.5652
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara 14 °C
  • Antalya 16 °C

Mustafa Gültekin - Genel Müdür


Hacettepe Üniversitesi İ.İ.B. Fakültesi Maliye Bölümü'nden mezun olduktan sonra 1997 yılında iş yaşantısına bankacılık sektöründe Müfettiş olarak başlayan Mustafa Gültekin, uzun yıllar denetim ve inceleme faaliyetlerini yürüterek önemli projelere imza attı.

Daha sonra medya ve turizm alanında faaliyet gösteren kurumsal şirketlerde yer alan Gültekin; 2007 yılında The Carlson Rezidor Hotel Group’una bağlı Radisson Blu Conference & Airport Hotel, Istanbul'da Mali İşler Müdürü ünvanı ile hizmet vermeye başladı. 2011 yılında Radisson Blu Bosphorus Hotel, Istanbul’da Genel Müdür Yardımcısı ve Otel Müdürü pozisyonlarından sonra, Temmuz 2013 tarihinden bu yana Radisson Blu Hotel Istanbul Asia’nın Genel Müdürü ünvanını taşıyor.

Dünyanın önde gelen büyük ve dinamik otel gruplarından Carlson Rezidor Hotel Group, bünyesinde bulunan zincir oteller içerisinde yaptığı değerlendirme sonucu, Radisson Blu Hotel Istanbul Asia Genel Müdürü Mustafa Gültekin’i “Yılın Genel Müdürü 2014” ödülüne layık gördü.

18 Mart 2015 günü Radisson Blu Hotel Cairo Heliopolis’de yapılan törende başta Carlson Rezidor Hotel Group President&CEO’su Wolfgang Neumann ve EVP&COO’su Olivier Harnisch olmak üzere diğer üst düzey yöneticileri ve otel genel müdürleri hazır bulundu.

Övgü dolu bir sunuşun ardından ödülünü alan Mustafa Gültekin, hiçbir başarının tek başına kazanılmadığını, başarının ardında uyumlu, dinamik ve hedefe koşan güçlü bir ekibin, destek ve yön veren başarılı bir işveren ile yönetim kadrosunun bulunduğunu, en büyük desteği ve gücü her zaman ailesinden aldığını, ödülü Türkiye’ye kazandırmış olmanın ayrıca gururunu yaşadığını belirtti.

“Yılın Genel Müdürü” ödülü, başta misafir memnuniyeti olmak üzere, gelirler, karlılık, pazar payı, çalışan ve işveren memnuniyeti gibi geniş kapsamlı performans indikatörlerindeki artışın titizlikle değerlendirilmesi sonucunda sahibini buluyor. Takım ruhuna inanan, daha aşılacak çok hedefin, kırılacak rekorun olduğunu düşünen Mustafa Gültekin, Grubun Istanbul’a atanan ilk Türk Genel Müdürü olmasının yanısıra “Radisson Blu” markasının konseptlerinden olan “Yes I Can!” ve “Experience Meetings” Türkiye Master Trainer’ı olma özelliği de taşıyor.

Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.