• BIST 10471.32
  • Altın 2446.35
  • Dolar 32.8093
  • Euro 35.1341
  • İstanbul 29 °C
  • Ankara 28 °C
  • Antalya 29 °C

Sadık Çelik - Keyveni Catering

1956’da Sivas Divriği’de doğan Sadık Çelik ilkokul, ortaokul ve liseyi dereceyle tamamladı. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden dereceyle mezun olan Çelik, yüksek lisans eğitimine İstanbul Üniversite’si İktisat Fakültesi’nde İşletme İktisadı konusunda devam etti.1985 yılında kurduğu Keyveni Kurumsal Hazır Yemek’in halen Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürmektedir.
1994 yılında kuruculuğunu üstlendiği İstanbul Yemek Sanayicileri Derneği’nin 26 Mart 2011’de gerçekleşen 8. olağan kongresinde 2 yıllık dönem için başkan seçildi.
Keyveni Hakkında:
Mis - Keyveni Kurumsal Hazır Yemek, 1985 yılından beri ülkemizin önde gelen kurum, kuruluş ve işletmelerine lezzetli, dengeli ve sağlıklı ürünleriyle; hijyenik, kaliteli ve üstün servisiyle yemek hizmeti vermektedir. Geleneksel ve özgün kültürünü yansıtan Keyveni, Türk mutfağının tarih öncesinden bugüne gelen geleneksel birikimini modern teknolojiyle sürekli güncelleyerek hazırladığı yemekleri en hassas ve en özenli biçimde üretmekte ve sunmaktadır. Sağlıklı, doğal tencere ve fırın yemeklerinin yaşatılması, bu mirasın sürdürülmesi için üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmektedir.
Bu sorumluluğu taşırken gıda güvenliğinden ve de çevreye olan duyarlılığından asla taviz vermeyen Keyveni, TS EN ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir. Ayrıca bu belgeleri yıllardır TSE’den edinme konusunda gösterdiği kararlılık ve süreklilik için TSE Keyveni’yi bir kez daha ödüllendirmiştir.
Keyveni, kurulduğu günden bugüne aynı vergi numarası ve aynı ticari unvan ile faaliyet göstermeye devam eden sektördeki ayrıcalıklı birkaç firmadan birisidir.
Yine son 10 yıldır yüksek düzeyde Kurumlar Vergisi ödeyerek gösterdiği başarıdan dolayı da İstanbul Ticaret Odası tarafından takdir ve plaketle ödüllendirilmiştir.
Ayrıca son yıllarda gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de sektör ve tüketiciler arasında bir lezzet köprüsü oluşturmaktadır.
AB Standartlarında 4000 m2’lik kapalı alana sahip üretim tesisinde yüzlerce çalışanı ile tarladan çatala üretim ve sunumun her aşamasında takip ettiği birikimi, deneyimi, kalite kontrol sürecini yüksek hijyen standartlarıyla tamamlayan Keyveni “önce sağlık” ilkesinde kamuoyunun ve müşterilerinin ziyaretine sunduğu “24 saat açık kapı” projesi ile tüm yemek üreticilerine ve ülkemize örnek olmayı sürdürmektedir.
Tüm bunların yanında Keyveni, A’ dan Z’ye hemen tüm girdilerini kendisi üretmektedir; ekmekten baklavaya, mantıdan pizzaya, etli pideye, turşuya ve et mamullerine kadar.
 

Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.