• BIST 10643.58
  • Altın 2504.005
  • Dolar 32.1989
  • Euro 34.8984
  • İstanbul 21 °C
  • Ankara 26 °C
  • Antalya 26 °C

Oteller, yılbaşı fiyatlarını düşürdü

Oteller, yılbaşı fiyatlarını düşürdü
Yılbaşı gecesi programlarını hazırlayan oteller, yılbaşını geç saatlere kadar kutlayacak müşterileri için cazip konaklama fiyatları sunuyor.

ANKARA - Yılbaşı gecesi programlarını hazırlayan oteller, yılbaşını geç saatlere kadar kutlayacak müşterileri için cazip konaklama fiyatları sunuyor. Oteller, konaklama fiyatlarına 1 Ocak günü sunulacak özel yeni yıl “brunch''ını da dahil etti.

Dedeman Otel’de, Avizeli Salon’da yılbaşı gecesi balosuna katılım ücreti, tek kişi için 150 YTL iken, 2 kişi balo, konaklama ve 1 Ocak günü özel “brunchö için toplam 450 YTL ödeyecek.

Ankara Hilton’da ise yılbaşı gecesi özel çift konaklama fiyatı ve brunch 110 Euro. Marco Polo Salonu’nda gerçekleştirilecek canlı müzik ve zengin mönülü yılbaşı programına katılmak isteyenler için bu fiyat, konaklama ve “brunch'' dahil toplam 290 Euro olacak.

Bilkent Otel’in düzenlediği, Akdeniz Mutfağından oluşan set mönü ve Ahmet Berker Jazz Trio ile Murat Ulus orkestrası eşliğindeki yılbaşı gecesi programının ardından, konaklama tek ya da çift kişi için gecelik 140 Euro olacak. 1 Ocak günü sunulacak olan özel yeni yıl “brunch''ı da bu fiyata dahil edilecek.

İçkale Otel’de, otelin balo salonunda gerçekleştirilecek özel yılbaşı programı, tek kişi için 140 YTL iken, konaklama ve brunch dahil olduğunda bu fiyat 175 YTL olacak. Yılbaşı sonrası konaklama ücreti 120 Euro’ya çıkıyor.

Yılbaşına özel fiyatlar dahilinde, kişi başı konaklama ve “brunch'' Büyük Anadolu Otel’de 89 YTL olacak. Yeni yılda tek kişinin konaklama ücreti 130 dolar’a çıkacak.

Divan Otel’de ise yılbaşı gecesi programı kapsamında, zengin yılbaşı mönüsü, limitsiz yerli içki, konaklama ve brunch, çift kişi için 300 YTL, tek kişi için ise 190 YTL olacak.

Yılbaşına özel fiyatlar dahilinde, kişi başı konaklama ve “brunch'', Büyük Anadolu Otel’de 89 YTL olacak. Yeni yılda tek kişinin konaklama ücreti ise 130 Dolar’a çıkacak.

Yılbaşından sonra konaklama fiyatlarının artacağı, Ankara Sheraton’da da, yılbaşı için özel konaklama fiyatı kişi başı 100 YTL olacak. Ancak 1 Ocak günü kahvaltıya yetişemeyenler brunch için 18 YTL ödeyecek.

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.