• BIST 92.382
  • Altın 359,216
  • Dolar 6,7585
  • Euro 7,3635
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 6 °C

Orhan Genceli - Otel Müdürü

Orhan Genceli, Adalet Turan Turizm’in 4’ü birarada yatırımları olan iki otel, Sağlık ve Spor komleksinin, 15 OCAK 2018 tarihi itibariyle Tryp by Wyndham İstanbul Airport ve Hawthorn Suites by Wyndham Otelleri ile Spor ve Sağlık komleksinin yeni Genel Müdürü oldu.

Adalet Turan Turizm’in Teksitilin alanında büyük yatırımları olan ve başarılar elde eden şirket, daha evvel Hampton by Hilton Ataköy oteli yatırımından sonra, Istanbul Mahmutbey Havaalanı bölgesinde yatırım yaptığı 4’ü bir arada komleksin otelleri Eylül 2017 tarihinde açılmış, Sağlık ve Spor komleksi ise Mart 2018 ayı içerisinde hizmete girmesi için yoğun çalışmalar devam etmektedir.

Atanma ile ilgili açıklama yapan Orhan Genceli, Yurt dışındaki benzer bir otelin açılışını yaptıktan sonra, ülkemizde bu denli farklı hizmetlerin bir arada sunulduğu bu proje yatırımcısı Sayın Adalet Turan’ın daveti üzerine, özellikle oteli tanıdıktan sonra, farklı hizmet ve deneyim sağlayacak bir projede olmaktan heyecan duyduğunu belirtti.

Orhan Genceli amacımız; ekibimle birlikte özellikle Türkiye’de neredeyse yerli ve yabancı zincir markaların tamamının bir yada iki şubesinin yer aldığı Havaalanı oteller bölgesinde (Basın Ekspress), hedefimiz kaliteli ve hizmet çeşitliliği ile bölgenin mevcut pastasından pay almaktan çok, pastayı büyüterek bölgemize katkıda bulunmak için çaba göstermek olacaktır dedi.

Yeni görevine atanan Orhan Genceli özellikle yurt içi ve yurt dışı deneyimine sahip olması ve özellikle açılış ve yeniden yapılanmada önemli tecrübeleri ile tanınıyor. Turizm işletme mezunu ve Florida International University’de yüksek lisans yapamıştır. Tecrübeleri arasında Grand Hyatt İstanbul, Intercontinental Astana, Royal Caribbean Cruise Line Miami, Grand Cevahir Otel Istanbul, Dedeman Bulgaristan Otelleri, Radison Blu Leogrand Moldova, Silence İstanbul Hotel Convention Center, Haliç Kongre Merkezi’nde çeşitli yönetim kadrolarında bulunmuş ve en son Qalaaltı Hotel & Spa Medikal Center – Azerbaycan da Açılış Genel Müdürü olarak görev yapmıştı.

Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.