• BIST 10471.32
  • Altın 2434.514
  • Dolar 32.5073
  • Euro 34.9701
  • İstanbul 26 °C
  • Ankara 30 °C
  • Antalya 27 °C

Nedret Apaydın - Kültür ve Turizm Müdürü

Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı görevine getirilen Prof. Dr. Emre Bilgili'nin yerine, 10-04-2015’te İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdür vekili Nedret Apaydın atandı. Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in onayıyla, İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdür vekili Nedret Apaydın göreve atandı.

İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’ne vekaleten atanan Nedret Apaydın daha önce İstanbul İl Özel İdaresi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü yaptı.

Bu görevde iken engelsiz yaşam çalışmalarına katkıda bulundu. Kültür ve Turizm İl müdür Yardımcılığına atandıktan sonra bir çok etkinlikte görev aldı. Özellikle İstanbul’a gelen Çin heyetlerine eşlik etti ve faaliyetlerine katıldı. Bayrampaşalı Ak Gençler'in düzenlediği "Yeni Türkiye'nin Kodları" adlı eğitim seminerine Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul İl Müdür Yardımcısı olarak Nedret Apaydın katıldı.

nedret-apaydin7.20170306201210.jpg

GÖREVDEN AYRILMA
Nedret Apaydın, 2 Mart 2017’de sosyal medya hesabı üzerinden bir duyuru yaparak şunları söyledi:"İki yıldır yürütmekte olduğum İstanbul Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevimden bugün ayrılıyorum. İstanbul'da çalışmak son derece güç, zahmetli ve stresli. Bu görevim sırasında yakaladığım başarı için önce aileme, sonra çalışma arkadaşlarıma, müzelerde, kütüphanelerde, Bakanlığımızın değişik birimlerinde çalışan tüm mesai arkadaşlarıma, kültür ve turizm sektöründeki tüm temsilcilere ve dostlarımıza tek tek teşekkür ederim. Yeni görevimle ilgili güzel gelişmeleri size çok yakında bildireceğim. Hepinize sevgilerimi, saygılarımı ve muhabbetlerimi iletirim. Allah'a emanet olun!"

Nedret Apaydın‏ @nedretapaydin 3 Mart 2017

2 yıldır yürütmekte olduğum İstanbul Kültür ve Turizm Müdürlüğü görevimden ayrıldım. Yeni yerim netleşince bilgi vereceğim. Selam ve dua ile

Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.