Cuma, 22 Eylül 2017 15:16
09:00 Denizli Termal Turizm Zirvesi          12:00 Turizmdeki ivme istihdama yaradı         11:00 Google, HTC'yi 1.1 milyar dolara aldı         09:00 Kadir Topbaş istifa mı etti?         11:00 Erdem: TÜRSAB’ta metal çürümesi         09:00 Ulusoy, TÜRSAB'a yeniden aday         12:00 Rixos, Dubai’nin kalbine yerleşti         12:00 Turizimcinin ‘turizm kredisi’ talebi         11:00 Sağlık turizminder 7.5 milyar dolar         10:00 Hintli turizmciler ATSO'da         09:00 Otel yatırımında İstanbul birinci          20:00 Ekimde el sıkışılırsa, hedef tutar         19:00 Engelleri Tofaş kaldırıyor         18:00 Türkler Güney Kore'ye gidiyor         17:00 Türkler 1.5 saat kuyrukta bekliyor         16:00 İstanbul Coffee Festival’i         15:00 Yenikapı arsası Ensar Vakfı’na verildi         14:00 Cepten konuşmada Avrupa birincisiyiz         13:00 Ryanair uçuş iptal edecek         12:00 Geleneksel gelin hamamı değişti         11:00 Aç kurt ile geyiğin ölüm-kalım yarışı         10:00 Serdar Bilgili: En gözde bölge olacak         09:00 Koç’dan İspanya’ya yatırım sinyali         20:00 Yüksekova’dan 412 bin yolcu         19:00 Condor'da seks skandalı        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
AKTOB’un Moskova workshop'una 27 otel 4 acente katılacak
12 Eylül 2008 Cuma 11:00
AKTOB Başkanı Çorabatır: Moskova’da önce çalıştay başlayacak, etkinlik daha sonra “Antalya in Moscow” gecesi ile devam edecek.
ANTALYA- Moskova"daki kış turizmi fuarı sırasında 22 Eylül"de Forum Hall"da 27 otel ile Rusya"dan Türkiye"ye turist gönderen dört büyük tur operatörünün katılımı ile önce bir çalıştay (workshop), ardından Bing Bang orkestrasının vereceği konser ile “Antalya in Moscow” adlı bir gece düzenlenecek.
Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB), kontratların imzalanması dönemine girilirken Rusya pazarıyla çalışan oteller ile bu ülkeden turist gönderen tur operatörlerinin bir araya geleceği önemli bir etkinlik düzenliyor.
Moskova"da 22 Eylül"de Forum Hall"da 27 otelin katılımı ile gerçekleştirilecek etkinlik önce çalıştay (workshop) ile başlayacak, daha sonra “Antalya in Moscow” gecesi ile devam edecek.
AKTOB"un düzenleyeceği etkinliğe 27 otel ile birlikte Rusya pazarının büyük firmaları olan Odeon-Coral, TezTour, Mos Travel ve Pegas da destek vererek katılıyor.

Worshop ve Antalya gecesi
AKTOB"un 23- Eylül"de yapılacak olan Moskova Kış turizmi fuarı öncesinde düzenleyeceği etkinliğe Rusya"daki tur operatörlerinin çalıştığı seyahat acentalarının satış görevlilerinin de katılacağı bildirildi.

Birliktelik sergilenecek
Konuyla ilgili olarak turizmgazetesi.com"a bilgi veren AKTOB Başkanı Sururi Çorabatır, etkinliğin Türkiye"nin ikinci büyük pazarı Rusya"da sektörün birlikteliğini göstermek açısından önemli olduğunu söyledi.

Diğer fuarlara da taşınacak
AKTOB Başkanı Çorabatır, Moskova"da başlatacakları bu etkinliği daha sonra diğer fuarlara da taşıyacaklarını belirterek, bu etkinlikler ile hem fuarlara katılan firmaların o ülkelerdeki partnerleri ile bir araya gelmesi hem de o ülkelerdeki seyahat acentaları çalışanlarının düzenlenen gösteri ve Türk gecelerine katılımı sağlanarak sattıkları ürün hakkın daha çok bilgi sahibi olmalarını sağlamayı hedeflediklerini kaydetti.

Çorabatır, Moskova"daki çalıştayın 22 Eylül günü akşam 17"de yapılacağını, ardından Forum Hall"de Bing Bang orkestrasının vereceği konser ile Türk gecesi düzenleyeceklerini söyledi.

AKTOB"un “Antalya in Moscow” Workshopuna katılacak oteller
Crystall Hotels
Lettonia Golf
Xanadu Resort
Fame Residence
Ela Quality
Lykia World
İber Hotel
Cornelia
Titanik Hotel
Adam& Eve
Asteria Hotels
Emirhan Hotels
Concord Hotel
Delphin Hotels
Kamelya Hotels
Susesi Hotel
IC Hotels
Rixos
Calista Hotel
Maritim Pine Beach
Monachus Hotels
Belek Beach Hotel
Barut Hotels
Febeach Hotel
Club Ali Bey
Kaya Hotels
Amara Hotels


Bu haber toplam 3488 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar