• BIST 10471.32
  • Altın 2432.677
  • Dolar 32.5019
  • Euro 34.9628
  • İstanbul 23 °C
  • Ankara 25 °C
  • Antalya 26 °C

Sigarayı bıraktıran Biorezonans

Sigarayı bıraktıran Biorezonans
Tiryakilere bir seansta sigarayı bıraktıran ve tiksinmelerini sağlayan Biorezonans Metodu Kahramanmaraş'ta da uygulanmaya başlandı.

K.MARAŞ -Tiryakilere bir seansta sigarayı bıraktıran ve tiksinmelerini sağlayan Biorezonans Metodu Kahramanmaraş'ta da uygulanmaya başlandı. Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Ahmet Salan tarafından yapılan tedavi ile sigarayı bırakmak isteyenler 45 dakikalık bir seans sonunda bağımlılıktan kurtuluyor.

Alerji ve astım gibi rahatsızlıkların tedavisinde de kullanılan ve özellikle sigarayı bırakmak isteyen vatandaşlar için Kahramanmaraş'ta da hizmete giren bu sistem sayesinde verim alınıyor. Biorezonans metodunun Kahramanmaraş'ta ilk kez uygulandığını söyleyen Nükleer Tıp Uzmanı Dr. Ahmet Salan, öncelikle tiryakiler için "Tütün Bağımlılığı Testi" uyguladıklarını söyledi.

 

Cihazın girişine, içilen sigaranın ve tükürüğün bırakıldığını ifade eden Salan, bu maddelerin kodlarının okunduğunu, okunan bu frekansların da ters çevrilmiş şekilde tedavi uygulanan kişinin bedenine geri verildiğini kaydetti. Tedaviden sonra da kişinin sigarayı yabancı bir madde olarak algıladığını dile getiren Salan, sigaranın kokusundan dahi tiksinildiğini belirtti. Tedavi sonrasında kişilerde geçici yorgunluk hissedilebileceğini ve ağızda da nikotin tadının oluşabileceğine dikkat çeken Salan, bu belirtilerin bağımlılıktan kurtulma işaretleri olduğunun altını çizdi.

 

13 yıldır sigara kullanan ve Biorezonans metodu ile sigarayı bırakmaya karar veren Oğuzhan Cilve isimli vatandaş, daha önce bağımlılıktan kurtulmak için çok gayret ettiğini, fakat bunu gerçekleştiremediğini söyledi. Günde 2 paket içtiğini ve Biorezonans metoduyla bunun son bulacağını dile getiren Cilve, "Biorezonans metodu için Kahramanmaraş'tan başka illere gidenlerin olduğunu biliyordum. Burada da hizmet vermesi sevindirici. Tüm sigara bağımlılarını bu tedaviyi olmaya davet ediyorum" dedi.

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.