• BIST 1.351,590
  • Altın 494,78
  • Dolar 8,5800
  • Euro 10,0850
  • İstanbul 24 °C
  • Ankara 22 °C

'Seçkin Sınıf Yalanları' yayınlandı

'Seçkin Sınıf Yalanları' yayınlandı
Gazeteci Alev Çukurkavaklı’nın yalanlara karşı, doğruların yer aldığı üçüncü kitabı ‘Seçkin Sınıf Yalanları’ Ankara’da Akasya Kitap tarafından yayınlandı.

İSTANBUL- Gazeteci Alev Çukurkavaklı’nın üçüncü kitabı ‘Seçkin Sınıf Yalanları’ Ankara’da Akasya Kitap tarafından yayınlandı. Çukurkavaklı, tanıtım yazısında kitabını şöyle anlatıyor: Bu kitapta yalanlara karşı, doğruları okuyacaksınız

 

Hiçbir zaman ‘şıh’ ya da ‘şeyh’ uçmadı; biz uçurduk onları.

Uçurduk da ne oldu; kullanıldık.

Hem de kanımız emilerek, aşağılanarak!

Kitabımızda, o ‘yalandan’ seçkin olan sınıfın ‘yalanlarına’ karşı doğruları koyduk ortaya.

Bir yalancı tarihle aldatılmalarımızı koyduk!

 

* Mustafa Kemal’i kim zehirledi? * Dünyada ilk kez bir köşk raylar üzerinde taşınırken Zsa bekâretini kime veriyordu? * Mehmet Ali Erbil’in dedesi cinayet işlerken Kemal Derviş’in dedesinin başı neden vuruldu? * Mevlana ve Nasreddin Hoca arasındaki casus ve homo tartışmasının altında ne yatıyordu? * Yunus Emre niçin dergâhtan kovuldu? * Osmanlı padişahlarının sonları nasıl oldu? * Troya savaşının intikamını nasıl aldık?

* Hazreti Muhammed’in resmi var olmasına var da, nerede? * Hırsız yazarlarımız kimler? * Kedi ve köpek katleden müzisyen ve yazarlar dünyayı, halkımızı nasıl aldattı? * Borsa medya patronunca nasıl yağmalandı? * Kim, Kurtuluş Savaşı biter bitmez Yunanlılar’la otaklık kurup Marmaris’in madenlerini sattı? *Türk Basın Tarihi’nin yazarı Hıfzı Topuz neden eksik yazıyor? * Polat Holding’in temeline konan paranın sahibi kim? * Sabahattin Ali cinayetinde ihbarcı Aziz Nesin mi? * Aziz Nesin’den başlayan zincirde F. Altaylı, T. Özkan, E. Çölaşan, U. Mumcu MİT’e ne işler yapıp bilgi verdi, hangi dosya taşıdı? * Murat Bardakçı’nın, Emin Çölaşan’ın babaları ajan mıydı? *PKK nasıl kuruldu, MKE’nin silah ve mermileri PKK’ya nasıl gitti? * Öcalan, MİT ve PKK üçgeni mi var? * Mumcu’yu kim öldürdü?

***

Kitap hakkında daha ayrıntılı bilgiyi www.akasyakitap.net adresinden edinebilirsiniz.

Akasya Kitap : 0 312 432 51 42

akasyakitap@gmail.com

akasyakitap@hotmail.com

İstanbul irtibat:

YA DA Dağıtım

0212 248 08 39

 

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.