21 Temmuz 2024
  • İstanbul26°C
  • Ankara21°C
  • Antalya29°C

SKÅL İSTANBUL, 23 NİSAN VE DÜNYA SKAL GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Skål İstanbul Başkanı Selma Tatar, Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Dünya Skål Günü’nü de kutladığımız bugünün anlamı bizim çok büyük” dedi.

Skål İstanbul, 23 Nisan ve Dünya Skal Günü’nü kutladı

30 Nisan 2024 Salı 13:00

İSTANBUL - Skål International İstanbul Kulübü Yönetim Kurulu ve üyeleri, Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’de bir araya geldi. Yeni dönemin ilk toplantısında üyelerin fikirlerini dinlemek ve beklentilerini daha iyi anlayarak Kulüp faaliyetlerini genişletmek için bir de çalıştay düzenlendi.

Skål International İstanbul Kulübü Başkanı Selma Tatar, bu buluşmanın önemine dikkat çekerek “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Dünya Skål Günü’nü de kutladığımız bugünün anlamı bizim çok büyük. Turizm endüstrisinin tüm sektörlerini birleştiren, küresel turizmi ve dostluğu teşvik eden tek profesyonel kuruluş olan Skäl International, 28 Nisan 1934'te Paris'te kuruldu ve bugün yaklaşık 83 ülkede, 306 kulüp ve yaklaşık 12.000 üye ile temsil edilmektedir.

skål-istanbul,.jpg

Hepimizin üyesi olmaktan gurur duyduğu Skål International İstanbul Kulübümüzü daha ileriye taşımak için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Bu ilk toplantımız önümüzdeki 2 yıla ışık tutacağı için bugün sözü siz değerli üyelerimize vermek ve bizlerden beklentileriniz öğrenmek istiyoruz” dedi.

skål-istanbul,-003.jpg

Skål İstanbul ailesine yeni katılan üyelere rozetlerinin de takdim edildiği toplantıda, ayrıca Kulübün faaliyetlerine gönülden destek veren Levni Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karacabay ile The Maestro Hotel Genel Müdürü Selçuk Şentepe’ye teşekkür plaketleri verildi. Toplantıda ayrıca Skål İstanbul ailesine yeni katılan üyelere rozetleri takdim edildi.

skål-istanbul,-001.jpgSkål International İstanbul Kulübü, Nisan ayı toplantısını kapılarını yeni açan Mövenpick Hotel İstanbul Marmara Sea’de, Accor Grubu Türkiye Operasyonları Başkan Yardımcısı Sinan Köseoğlu, Yatırımcı Emel Güven ve Genel Müdür Eray Dursun’un ev sahipliğinde gerçekleştirdi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile Dünya Skål Günü’nün de kutlandığı toplantıya, Yönetim Kurulu ve üyelerin yanı sıra TÜROB Başkanı Müberra Eresin, Skål International Eski Dünya Başkanı Hülya Aslantaş, İstanbul Turizm Platformu Direktörü Dr. Şengül Altan Arslan ve Uluslararası Skål Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Ayşe Önen de katıldı.

skål-istanbul,-002.jpgYeni dönemin ilk toplantısında, üyelerin beklentilerini dinlenmesi ve faaliyetlerin genişletmesi için düzenlenen çalıştayın ardından Skål İstanbul ailesine yeni katılan üyelere rozetleri takdim edildi.

Skål International İstanbul

Seyahat ve turizm sektörünün tüm branşlarını çatısı altında toplayan tek uluslararası organizasyon olan, 1934 yılında kurulmuş Skål International, geçmişiyle dünyanın en köklü sivil toplum örgütüdür. 7 Haziran 1956 yılında kurulmuş olan Skâl International İstanbul Kulübü, 109 ülkede yapılanmasıyla en geniş tabanlı sivil toplum örgütü olan Skål International’a bağlı olarak faaliyet göstermektedir. Skål International İstanbul Kulübü, 183 üyesi ve hayata geçirmiş olduğu projeler ile dünyanın en büyük üç Skål kulübü arasındadır.

Etiketler:
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA