07 Ağustos 2022
  • İstanbul29°C
  • Ankara29°C
  • Antalya30°C

DEDEMAN HOTELS ESKİ ÇALIŞANLARI KAHVALTIDA BULUŞTURDU

Dedeman Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman kuruluşundan bu güne kadar çalışanları kahvaltıda buluşturarak “çalışana saygı” ve “vefa örneği” verdi

Dedeman Hotels eski çalışanları kahvaltıda buluşturdu

26 Haziran 2022 Pazar 10:00

ÖZKAN ALTINTAŞ- TÜRKİYE TURİZM
İSTANBUL-
Türkiye’nin en eski “yerli ve milli otel zinciri” Dedeman Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman 66’ıncı yılını kutlayan Dedeman İstanbul Oteli’nde kurulduğundan bu güne kadar çalışanları kahvaltıda buluşturarak “çalışana saygı” ve “vefa örneği” verdi.
Aile dostu Ergün Demiray ile Dedeman Hotels Operasyon Direktörü Gürkan Kaban ile birlikte düzenlenen geleneksel hale getirilecek olan ‘Dedeman Buluşması’na katılanlar, birbirleriyle hasret giderdiğiler ve eski anılarını paylaşarak duygusal saatler yaşadılar.

dedeman-hotels-025.jpgdedeman-hotels-021.jpgdedeman-hotels-022.jpgdedeman-hotels-023.jpgdedeman-hotels-024.jpgKatılanlar arasında yapılan minik bir yarışma ile 5 kişiye eşleriyle birlikte istedikleri Dedeman Otel’de tatil yapma armağanı verildi.

dedeman-hotels.JPGBANU DEDEMENA: DEDEMAN’IN SAHİBİ SİZLERSİNİZ
Dedeman Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, eski çalışanlarının katıtıldığı kahvaltılı buluşmada, geçmişte ve günümüzde çalışanlara teşekkür ederek şunları söyledi: “Sizler olmasanız Dedeman olmazdı. Bugünlere çalışanlar sayesinde geldik ve sizlerle birlikte daha büyüyeceğiz. Dedeman’a emek verenlerin dünyasında başka Dedeman var. dedeman’a ruh veren sizlersiniz. Dedeman’ın sahibi bizler değil sizlersiniz. 56 yıldır Türkiye’de yerli ve milli otel zinciri olmanın gururunu sizlerle yaşıyoruz. Rahmetli Kemal Dedeman’ın dediği gibi ‘Yenilere hoşgeldin demeyen, eskilere vefa göstermeyen geleceğini göremez. Sizleri özlemişim”

dedeman-hotels-013.jpg

dedeman-hotels-ergun-demiray.JPGERGÜN DEMİRAY: DEDEMAN HOTELS YIL SONU 30 OTEL OLACAK
Daha sonra söz alan Ergun Demiray, Dedeman’ın kaybı olan Kemal Dedeman, Murat Dedeman ve diğerleri için herkesi Fatiha okumaya davet etti. 13 yaşında iken turizme ilk adım attığı kurumun Dedeman olduğunu hatırlatan ve Türkiye’nin bu değerli kuruluşuna destek verdiğini belirten Ergün Demiray şöyle konuştu: “Biz sizlerle yol aldık ve sizlerden çok şey öğrendik. Dedeman Hotels 26 otele ulaştı. Yılsonu hedefi olarak 30’u göreceğiz. Gelecek yıl bu süyı 50’ya ulaşacak ve dedeman Hotels altında Dedeman Collection, Dedeman Suites & Resorts, ve Smart gibi üç otel markası daha gelecek. Allah Türkiye’de Dedeman gibi yatırımcıları artırsın diyorum. Çalışanlara prim sistemi getirdik. Çalışanın önündeki zorlukları kaldırdık ve çalışanlar sayesinde 50 otele ulaşacağız. Ayrıca sosyal sorumluluk projeleri ile Dedeman markasnı daha ileriye taşıyacağız.”

dedeman-hotels-012.jpgdedeman-hotels-gurkan-banu-ergun.JPGGÜRKAN KABAN: DEDEMAN GÜÇ VEREN İLE SİZLERSİNİZ
Dedeman Hotels Operasyon Direktörü Gürkan Kaban, en büyük zenginliğin çalışan insan unsuru olduğunu belirterek, eski çalışanların çocuklarını yakınlarını çalışmak üzere Dedeman ailesine göndermelerini istedi. Gürkan Kaban, “Siz olmasaydınızı bugün Dedeman olmazdı. Bu etkinliği her tekrar ederek Dedeman’a güç veren aileyi buluşturacağız” dedi.
ahmet-cecen.JPG
dedeman-hotels-014.jpg
dedeman-hotels-003.JPG
dedeman-hotels-002.JPG
RUHEN DEDEMAN’LIYIZ, ŞİMDİ BEDENEN DE OLDUK
Kahvaltıya katılanlar Dedeman’ın ayrılanları da aileden görmesinin çök önemli bir vefa örneği olduğunu belirterek “Aslında biz ayrılsak ta ruhenDedeman’la birlikteyiz. Ancak bu buluşma bizi bedenen de Dedeman içinde tutuyor”şeklinde konuştular.

dedeman-hotels-019.jpg
Vedat Aydoğan yıllarca sakladığı, rahmetli Kemal Dedeman'ın üzerini yazıp imzalayıp verdiği bayram ikramiyesi parasını göstererek "Harcamaya kıyamadım" dedi.

Kahvaltıya katılanlar anı defterini imzalayarak, anılarını kaleme aldılar. Dedeman’da çalışırken yaşadıkları ilginç anıları anlatarak eski günleri yadettiler.

dedeman-hotels-015.jpgdedeman-hotels-016.jpgdedeman-hotels-017.jpg
dedeman-hotels-004.JPGdedeman-hotels-005.JPGdedeman-hotels--002.JPGdedeman-hotels--003.JPG
dedeman-hotels-007.JPG
 

Etiketler:
Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA