23 Haziran 2024
  • İstanbul27°C
  • Ankara29°C
  • Antalya36°C

ADONİS.COM 20’İNCİ YILINI ATM 2024’TE KUTLADI

Arabian Travel Market 2024’te, 6-9 Mayıs tarihleri arasında adonis.com, seyahat acenteleri, oteller, turizm işletmeleri ve diğer paydaşlarla bir araya gelerek iş birlikleri kurdu.

Adonis.com 20’inci yılını ATM 2024’te kutladı

07 Mayıs 2024 Salı 11:55

DUBAI - Körfez, Suudi Arabistan ve Kuzey Afrika ülkelerinden en çok turist getiren Türkiye’nin en değerli seyahat acentelerinden adonis.com 20.yılında, Arap pazarının en önemli fuarlarından olan Dubai Arabian Travel Market -ATM’de iş ortaklarının katılıdığı gösterişli stand ile yer aldı.Arabian Travel Market 2024’te, 6-9 Mayıs tarihleri arasında adonis.com, seyahat acenteleri, oteller, turizm işletmeleri ve diğer paydaşlarla bir araya gelerek güçlü iş birlikleri kurdu.

adonis.com-015.jpgTuncay Çiçek, Özkan Altıntaş, Tamer Çiçek

adonis.com-016.jpg
adonis.com-017.jpg
adonis.com-018.jpgadonis.com-019.jpg
ATM 2004’de turizmde dijital pazarlama yapan dünya devleri arasında Türkiye’nin tanıtımını yapan Adonis.com Genel Müdürü Tamer Çiçek “Dubai ATM fuarı bölgenin vitrinidir. Burada yer alarak pazar payımızı koruyor ve dünyanın önemli ülkelerinden gelen turizmcilerle tanışıyoruz. ATM 2004, her yıl büyüyen yapısı ile turizm sektörünün önünü açıyor” dedi.

adonis.com-014.jpg

ADONIS.COM FUARDA GENİŞ KADRO İLE YER ALDI
İstanbul merkezli olan Adonis.com’un Dubai’de Tuncay Çiçek, Fas’ta ise Süleyman Uyar yönetiminde faaliyet gösteren yurtdışı acenteleri bulunuyor. Adonis.com, Körfez ülkeleri yanında Avrupa, Amerika ve Uzakdoğu gibi önemli pazarlar ile de çalışıyor. ATM 2024 fuar süresince adonis.com'un standı, şirketin sunduğu yenilikçi çözümleri ve sektördeki öncü konumunu sergiledi.
adonis.com'un Genel Müdür’ü Tamer Çiçek ve şirketin diğer yöneticileri olan Tuncay Çiçek, Gamze Eratay, Arzu Berdici, Meral Kahya, Remziye Efe Çağlar, Ceren Pelin Bayraktar ve Hasan Can Gergin, ATM 2024 boyunca konuklarla önemli görüşmeler yaparak iş birliklerini güçlendirdi.
adonis.com-001.jpeg

adonis.com.jpegTÜRKİYE’NİN YILDIZLI OTELLERİ KATILDI

adonis.com iş ortakları ile her yıl katıldığı ATM’de 20.yılında Türkiye’nin yıldızlı otelleri ile ve kalabalık kadro ile yer aldı. Adonis.com ile fuara katılan turizmciler çeşitli gezilere katılarak Dubai’yi tanıma fırsatı buldular.
Adonis.com standında tanıtım yapan Antalya ve Bodrum otelleri şöyle:
Titanic Hotels, Titanic Mardan Palace, Titanic Luxury Collection Bodrum, Cullinan Belek, Kaya Palazzo Hotel, Liu Resort, Susesi Luxury Resort, Selectum Luxury Resort Belek, Vogue Hotel Supreme Istanbul, Ethno Belek, Sunrise Queen Resort Hotel, Granada Luxury Hotels, Regnum Carya, Akra Hotels ve İstanbul’dan La Quinta by Wyndham Istanbul Günesli .
adonis.com-002.jpeg
adonis.com-003.jpeg
TURİZMİN YÖNETİCİLERİ YER ALDI

ATM’de Adonis.com standında tanıtım yapan turizmciler ise şöyle:

titanik-010.jpgTitanic Hotels: Aşkın Birtan Sarıtaş, Kenan Baruğ, Yeşim Akkiraz, Murat Samur, Özüm Ezraim, Sinan Önbulak

cullinan.jpgCullinan Belek: Furkan Uysal, Onur Ataç, Ayşe Savaş Turnalar, Marina Özarutan, Emre Tatar, Şehmus Işık, Fırat Aygün, Gökhan Özbatır

kaya-palazzo-.jpgKaya Palazzo Hotel: Gülsüm Ertürk

Liu Resort: Tuğçe Keser

susesi.jpgSusesi Luxury Resort: Hakan Özdemir, Arda Dayıoğlu

vogue-.jpgVogue Hotel: Erdinç İşbir

Selectum Luxury Resort Belek: Özge Kaan Gökmenoğlu

liberty-hotel.jpgLiberty Hotel: Oya Öcal

ethno-belek.jpgEthno Belek: Bahram Hasan, Şahin Senai, Onur Tenekecioğlu,

Sunrise Queen Resort Hotel: Nil Gürgenç, Esat Gündüz

sunrise.jpgWorld Of Sunrise Hotel: Deniz Değirmendere

granada-luxury--001.jpgGranada Luxury Hotels: Shima Khabaz

Regnum Carya: Meltem Aral, Maya Ghandoura, Cemal Nedim Ergin, Deniz Emir Üstertuna

Akra Hotel: Senem Özdemir, Koray Güler

la-quinta-by-wyndham.jpgLa Quinta by Wyndham Istanbul Gunesli: Ayşe Tutar

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
SON DAKİKA