• BIST 11064.85
  • Altın 2559.282
  • Dolar 33.0331
  • Euro 35.9507
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 22 °C
  • Antalya 26 °C

Masturbasyon sitesindeki küpeliye

Özkan Altıntaş

İsmi lazım değil turizme paraşütle inen ‘küpeli’ birisi masturbasyon sitesinden bana hesap sormuş.
Aklı sıra benim yazdığım bir haberden Fetö’cü örgütle bağlantı kurmaya çalışıyor. Her zaman olduğu gibi yine kendi kendini tatmin ediyor. Zararı yok masturbasyon aslında faydalıdır.

Bana kalırsa bu davranışıyla kendisinin Fetö’cü olduğunu saklamaya çalışıyor.
CNN’i izleyenler kumpas ve ergenekon davalarından mahkum olanların ve diğer uzmanların söylediklerini hatırlamalılar. Ne demişlerdi “Şimdi bazı Fetö’cüler kendilerini saklamak için sıkı Fetö karşıtı olacaklar veya öyle görünmeye gayret edecekler”
Şaşırmamak lazım. Çemberin diğer halkalarında bu gibi kişilerin varlığı çok olacaktır. İnşallah yanılırım. Ama piyasaya paraşütle inen “küpeli” nereden çıktı kimse bilmiyor.
Ama kulağına küpe olsun diye biz yine de yazalım.
Bana hesap sorduğu sitenin listasinden haberim olmadan beni çıkarmışlar.  Yönetenlere gerekçesini sordum. Açıklama bekliyorum. Bildirmezlerle onlara da bir çift sözüm olacak…

Gelelim haberlere.
Geçtiğimiz dönemde yani turkiyeturizm.com’un 10 yıldanberi yayın yaptığı dönemde bir çok derenin altından çok sular aktı. Kimin kim olduğu 2016 yılında ortaya çıktı. Cumhurbaşkanı bile “Kim olduklarını bilmiyordum. Kandırıldık” dediler.
2012 yılında herşey süt limandı ve Fetö’nün Türkiye’deki her kuruluşu yasaldı ve devletin tüm yetkilileri tarafından devlet protokolundaydı. Bu nedenle Cumhurbaşkanı, Başbakan, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve diğer bakanlıkların bu cemaate bağlı kuruluşlarla olan protokol görüşmelerini her yayın kuruluşu gibi bizde haber yaptık. 2000'li yıllarda benzeri bir çok haber var. Gazeteci haberini yapar.
Bu konuda karar vermek yetkisi gazetecidedir ve konu toplumu aydınlatmak ise kimseye hesap vermez.
Hele gazeteciye hesap sormak sana hiç düşmez.
10 yıllık süre içinde Fetö ekibinden birileri ile kim görüşmüşse haberlerini kaldırdım.
Kasıt arama ben Fetö’nün reklamcısı değilim.
Bu yazıyı yazdırarak Fetö’nün reklamını yaptırdığın için sen onun reklamcısı oldun. Görevine devam et çalış. Çemberin halkalarında yerin var zaten.
Geçmişe mazi derler....  
Kulağına küpe olsun.

Bu yazı toplam 2569 defa okunmuştur.
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2005 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.