• BIST 95.953
  • Altın 238,882
  • Dolar 5,8391
  • Euro 6,5739
  • İstanbul 10 °C
  • Ankara 1 °C

Turob, yeni yılı Suada'da kutladı

Turob, yeni yılı Suada'da kutladı
Turistik Otelciler ve Yatırımcılar Birliği –Turob’un Suada’da düzenlediği “Yılbaşı Partisi”ne İstanbul’un tüm otel yöneticileri katıldı.

ÖZKAN ALTINTAŞ- TÜRKİYE TURİZM
İSTANBUL
- Turistik Otelciler ve Yatırımcılar Birliği –Turob’un Suada’da düzenlediği “Yılbaşı Partisi”ne İstanbul’un tüm otel yöneticileri katıldı. Beklenmeyen misafir kalabalığı karşısında Suada’nın özel salonu tıklım tıklım doldu. Garsonlar zorlukla servis yaparken sürpriz kalabalık karşısında ne yapacaklarını şaşırdılar. Böylece küçük salonda tıka basa yılbaşı yaşanırken son dönemlerin en kalabalık toplantısı oldu.

turob-suada-2013-2.jpg
İskanbul'un Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı Kazım Tekin geceye eşiyle katıldı. Turob Başkanı Timur Bayındır valiye ev sahipliği yaparken, Galatasaray Adası'nı yöneten Su Entertinment Grup'tan Bar ve Havuzlar Müdürü Kenan Altıntaş'ta birlikte oldu.

turob-suada-2013-3a.jpg
Dedeman Holding Başkanı Murat dedeman ve dedeman Hotel CEO'su Tamer Yürükoğlu ve Turob Başkanı Timur Bayındır birlikte sohbet ettiler.

turob-suada-2013-3aa.jpg
Önce Almanya'da görev yaptı ve Berin ITB Fuarı'nda başarılı görev yaptı, sonra Frankfut Turizm Müşavirliği yaptı ve sonunda kürçü dükkanı İstanbul'a döndü. İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Gazi Coşan yeniden eski görevine döndü.Otelcileri katıldığı gecere "İstanbul gibisi yok. 24 saat yaşıyor ve heryerde canlılık var. Avrupa çok erken uyuyor" dedi. Turizm Aktüel dergisi sahibi Hasan Aslan ve otelciler Coşan'la hasret giderdiler.

Turob Başkanı Timur Bayındır ev sahipliği yaparken geceye İstanbul’un Turizmden Sorumlu Vali Yardımcısı Kazım Tekin, İBB Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz, İstanbul Kültür ve Turizm İl Müdür Yardımcısı Hüseyin Gazi Coşan, Tüm Aşçılar ve Şefler Federasyonu-TAF Başkanı Yalçın Manav, Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Dedeman,Dedeman Hotels & Resorts International CEO'su Tamer Yürükoğlu, İstanbul Skal Başkanı Petrice Lepkovski katıldı.

turob-suada-2013-8.jpg
İBB Turizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz her zamanki güleryüzü ile yanında çalışan birbirinden güzel hanımlarla geceyi renklendirdi. Şık kıyafeti ve beyaz kürkü ile Antik Otel'in Genel Müdürü Sevda Yılgaz'da ona eşlik etti. Tülin Ersöz geçtiğimiz günlerde Yenikapı batığına çok keyifli bir gezi düzenlemişti. Şimdi ise Aşiyan'da Tevfik Fikret'in evi ve Sabancı Müzesi'ndeki ünlü ressam Monet'in eserlerine aynı grupla ziyaret yapılacak. Sonra ise Emirgan'ın, yani Emir-i Gûne'nin bahçelerinde nostaljik bir gün yaşanarak çay-simit partisi verilecek. Ersöz'ün sanat ve kültürn gezilerini İstanbul Platformu üyeleri yoğun katılımla izmiyor ve yeni şeyler öğreniyor.

turob-suada-2013-16.jpg
turkiyeturizm.com'un tıklanma rekoru kıran reyting rekortmenlerine İBBTurizm Atölyesi Başkanı Tülin Ersöz'de katıldı. Dorak Turizm'den Modalı Esra Değirmenci ile Antik Otel'in Genel Müdürü Kanlıcalı Sevda Yılgaz'ın ne zaman fotoğraflarını koysam haber zirve yapıyor. Galiba herkes Esra ile Sevda'yı izliyor. Bu güleryüzlü ikiliye bir üçüncü daha katıldı. Bakalım reyting ne olacak?

turob-suada-2013-6a.jpg
Taksim Feronya Otel'in Satış ve Önbüro Müdürü Yasemin Akın, İstanbul Skal Başkanı Patrice Lepkovski ve eşi, Dorak Tur'dan Esra Değirmenci, Kemal ve Neslihat Özyit birlikte oldu. Bir gün önce Sorti'de İstanbul Skal'un gecesini düzenleyen Patrice Lepkovski "Davete konuk olarak gelmek daha güzel" dedi.

turob-suada-2013-13a.jpg
Laleli'yi turizmde dünya markası yapmak ve gerçek değerine kavuşturmak için yola çıkan Laleli Platformu üyeleri Turob gecesinde en kalabalık grubu oluşturdu. Zürih Oteli Genel Müdürü Muhammet Cüntay liderliğinde geceye katılan otelciler , yaptıkları çalışmalara destek veren Turob Başkanı Timur Bayındır ile birlikte oldular.

turob-suada-2013-11.jpg
Bu yıl en erken yılbaşı partisi veren Point Otel'in Genel Müdürü Nuru Kalyoncu, Baırköy'de Titanic Oteli çalışmalarıyla zirveye vurduran Cem Lale ve Antik Otelin Genel Müdürü Sevda Yılgaz ile turizm sektörüde önemli davaların avukatı Ersan Taştekin birlikte sohbet ettiler.

turob-suada-2013-6.jpg
Bulvar Palas Genel Müdürü Çetin Koca arkadaşlarıyla önce masada oturdu. Herkes "Yaşlı mısınız?" diye takılınca masayı Vali Yardımcısına vermek zorunda kaldı.


turob-suada-2013-3b.jpg

turob-suada-2013-18aa.jpg
Dorak Tur'dan Esra Değirmenci'yi Turob gecesinde kimse paylaşamadı. Turob Başkanı Timur Bayındır bile Esra'ya sarılarak hasret giderdi.

turob-suada-2013-4.jpg
Thistle Turizm'den Osman Öztürk, Laleli ve tarihi yanımada otelcileri ile birlikteydi. Zürih Otel Genel Müdürü Muhammed Cüntay, Arena Otel Genel Müdürü Vedat Ergün, Sultanhan Genel Müdürü Enis Akcan vardı. Osman Öztürk, öğrenciliğinde basketbol oynayan turizmin en uzun boylu genel müdürlerinden Muhammet Cüntay'ın yanında "Güliver'in Seyahatleri" kitabındaki gibi oldu.

turob-suada-2013-21.jpg
Otelciler yerlerini yavaş yavaş genç yakınları veya çocuklarına bırakıyorlar. Taner Yallagöz otellerdeki yükünün bir bölümünü yeğenine bırakarak kendini biraz boşa çıkardı. Şimdi Armada Otel'in sahibi Kasım Zoto kızını hazırlıyor. Geceye kızıyla katılan Kasım Zoto "Turizmi öğretiyoruz" dedi. Kasım Zoto'nun ne kadar iyi turizmci olduğunu hrkes bilir. O da biraz boşa çıkınca rahat durmayanlardan. şimdi kurdukları "Küçük Oteller Derneği" ile yeni bir oluşyumun peşinde olduklarını biliyoruz. Turizmin sosyal insanları arasında yer alan Zoto'ya hayırlı olsun diyoruz..

turob-suada-2013-9.jpg 
dedema

Dedeman Otelleri müdür fabrikasi gibi ... Bir çok ünlü otel zincirinde dedeman kökenli müdürler yler alıyor. Dedeman İstanbul'un son transferi Bora Göymen oldu. İstanbul turizminin en köklü kuruluşlarından olan eski adıyla "Büyük Tarabya" olan The Grand Tarabya Oteli'ne Dedeman İstanbul'n Genel Müdürü Bora Göymen transfer oldu. Turob gecesinde ustası Dedeman Hotels&Resorts CEO'su Tamer Yürükoğlu'ndan taktik alan Bora Göymen "Beni ilk işe alan Tamer beydi. Şimdi onun koyduğu prensipleri The Grand Tarabya'ya taşıyorum.,1 Şubat'ta açılıyoruz" dedi.

turob-suada-2013-15.jpg
İstanbul'da Eser Otel'de görev yaparken sürpriz bir şekilde Azerbaycan'a transfer olan Mehmet Satar Özkan Altıntaş'la birlikte oldu. Mehmet Satar Azerbaycan'nın dünyaca ünlü olan ve "Neft Yağı"nın merkezi olan Neftalan'da 5 yıldızlı süper lüks Karabakh Resort & Spa Oteli'ne genel müdür oldu. Mehmet Satar'a dünyanın en özel bölgesindeki görevinde başarılar diliyoruz. Bu konuyla ilgili haberin linke şöyle:  http://www.turkiyeturizm.com/news_detail.php?id=42477

turob-suada-2013-5a.jpg
Feronya Oteli'nin Ön Büro ve Satış Müdürü Yasemin Akın, gazeteci Halil Tuncer'in yanından ayrılmadı. Yasimin "Halil ağabey seni evlendirelim" dedi. Halil Tuncer'de "senin gibi güzel birini bulursan razıyım" dedi. Şimdi Yasemin Akın, Halil Tuncer'e "helal süt emmiş" ve "güzel" bir hanım arayor. Biz bulamadık. Belki o başarır.

turob-suada-2013-2a.jpg
Geçtiğimiz günlerde Antik Otel Genel Müdürü Sevda Yılgaz en yüksek geceleme ile İntra Turizm'e ödül vermişti. İntar Turizm'in sahibi  Ertuğrul Karaoğlu ve eş ile birlikte oldu. Yanlarında Turob Başkanı Timur Bayındır ve THY harbiye Satış Müdürlüğü'nden Grun ve Kongre Şefi Nesrin Güley vardı.

turob-suada-2013-1.20121228041739.jpg
Tarihi yarımada, Sirkeci , Laleli ve Aksaray otel yöreticileri gecenin en neşeli gruplarını oluşturdular.

turob-suada-2013-5.jpg
Taksim Elite World Oteli Genel Müdürü Ziya Altınay, Richmond Nua Wellness Spa Genel Müdürü Hakan Balcan, Airport Güneş Oteli Genel Müdürü Emin Güde birlikteydi.

turob-suada-2013-7.jpg
Turizm Aktüel'in sahibi Hasan Arslan salonun köşesinde dostlarıyla en iyi yeri tutmuştu.

turob-suada-2013-9a.jpg
Ramada'cılarla  Feronya dostluğu şarap kadehinde buluştu. Ramada İstanbul Old. City Hotel Satış Müdürü Tamer Kandemir, Feronya Oteli Satış Müdürü Yesimin Akın kadeh tokuşturdular.

turob-suada-2013-20a.jpg
Fındıkzade'deki Green Anka Oteli Genel Müdürü Suat Kahraman ve eşi, Turob Başkanı Timur Bayındır ile birlikte

turob-suada-2013-17.jpg
İstanbul Skal Başkanı Patrice Lepkovski ile Elite World Otelleri Satış Müdürü Emel Elik ellerinde kadeh iş konuştular. Sonunda fiyatta anlaştıklarını umuyorum. Ama Emel Elik gecenin prenses gibi şık bayanları arasındaydı. . Emel Elik Van'da açtıkları otelin kendine gelmeye başladığını belirterek "Florya'ya Otel açıyoruz. Arkasından Basın Ekspress Yolu'ndaki arsayı planlıyoruz. Sonra ise Anadolu yakasında Küçükyalı'ya yatırıma hazırlanıyoruz" diyerek yeni yatırımları heyecanla anlatıyordu. Böylece Elite World kısa sürede kendi markasını yaratan Türkiye'nin önemli otel zincirleri arasında yerini alıyor.

turob-suada-2013-15aa.jpg
Laleli'de West Berlin Senator Oteli'nin Genel Müdürü Doğan Bozkuş, uzun süren rönövasyon sonrası otelin yenilendiğini ve üzerinden sarı kask ile sarı çizmelerini çıkarıp takim elbiseye kavuştuğunu söyledi. Üstelik otelin WB zincirinde İstanbul'un ikinci "Premier" oteli olduğunu belirtti. Doğan Bozkuş bu sevincini Turob Başkanı Timur Bayındır ile paylaştı.

turob-suada-2013-14.jpg
Eresin Otelleri Satış Müdürü Müberra Eresin, Elite World Satış Müdürü Emel Elik ve arkadaşı

turob-suada-2013-13.jpg
Uluslararası turizm profesyonelleri tarafından “Türkiye'nin En İyi tarihi Oteli” seçilen Ottoman Hotel Imperial adına ödülü Genel Müdür Serda Balta, Türkiye"nin ilk “Art Tech” oteli Point Hotel Barbaros Genel Müdürü Cihan Yılmaz birlikteydi.

turob-suada-2013-12.jpg
İşte gecenin yorgun savaşçıları Turob'un ve Suada'nın Ziyafet Satış Müdürü Ayça Ergün ile dan birlikteydi.

Bu haber toplam 0 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.