• BIST 123.402
  • Altın 296,732
  • Dolar 5,9280
  • Euro 6,5684
  • İstanbul 7 °C
  • Ankara 0 °C

Parkside Hotels “Marka Doktoru” İle Türkiye'ye geldi

Parkside Hotels “Marka Doktoru” İle Türkiye'ye geldi
Dünya otel zinciri Parkside Hotels & Resorts, Türkiye ve Doğu Avrupa destinasyonları için “Marka Doktoru” ile işbirliği yaparak Türkiye'ye geldi.

İSTANBUL- Dünyanın giderek büyüyen Amerika’nın Los Angeles merkezli otel zincirlerinden Parkside Hotels & Resorts, dünya çapında büyüme stratejisini geliştirirken Türkiye ve Doğu Avrupa destinasyonları için “Marka Doktoru” ile işbirliği yaparak Istanbul’da kurduğu, ‘Parkside Hotels & Resorts-Türkiye’ ofisi ile ilerleme kararı aldı. Böylece turizmde yaşanan sancılar nedeniyle uzun süredenberi sıkıntı çekilen Türkiye turizminde otel yatırımı için ilk kez uluslararası bir zincir otel daha Türkiye’ye girdi. Dedeman İstanbul Hotel'in terasında bulunan Qubbe'de yapılan tanıtım toplantısı ile Marka Doktoru tarafından getirilen zincir otelin Türkiye’nin turizmdeki geleceğinin parlak olduğunu göstergesi olarak değerlendirildi.

parkside-hotels--resorts,--002.jpeg

parkside-hotels--resorts,.jpeg

parkside-hotels--resorts,-gurkan.jpeg

GÜRKAN BOZTEPE: TURİZM YATIRIMCISINA YENİ MARKA VE FIRSAT SUNUYORUZ
İstanbul’da yapılan tanıtımda Marka Doktoru Başkanı Gürkan Boztepe, Türkiye’nin turizmdeki gücünü bütün dünyanın bildiğini ve Parkside Hotels’in geleceği görerek Türkiye ve bölgede yatırıma karar verdiğini söyledi.

parkside-hotels--resorts,--002.jpg
parkside-hotels--resorts,-.jpgBoztepe “Hem Franchise ve hem de Management anlaşmalarla, temsil ettiğimiz Pazarlarda istikrarlı gelişim için elimizden gelenin en iyi sonuçları çıkartacağımıza kimsenin şüphesi olmasın. Yatarımcılara önemli bir fırsat sunuyoruz”dedi.

parkside-hotels--resorts,-gurkan-001.jpeg

PARKSIDE HOTELS’İ FRANCHISE VE HEM DE MANAGEMENT OLARAK TEMSİL EDİYORUZ
Gürkan Boztepe: “Öncelikle, Parkside Hotels & Resorts gibi Uluslararası profesyonel bir Otel Zinciri Grubu’nun Türkiye ve Doğu Avrupa temsilciliğine layık görülmüş olmanın şahsıma ve tüm ekibime verdiği sonsuz gurur ve mutluluğu sizlerle paylaşmak isterim. Parkside Hotels & Resorts Grubunun profesyonel standartları ve prensipleriyle, bizlerin bu bölgelerde ki Yatırımcı çevremiz, yıllara dayanan, güven esaslı referanslarımız ve en önemlisi bu işe olan tutku ve inancımızın oluşturacağı uyum ve güç sonucunda, hem Franchise ve hem de Management anlaşmalarla, temsil ettiğimiz Pazarlarda istikrarlı gelişim için elimizden gelenin en iyi sonuçları çıkartacağımıza kimsenin şüphesi olmasın.

parkside-hotels--resorts,-gurkan-003.jpeg

parkside-hotels.jpgPARKSIDE HOTELS CEO’SU JOHNSON: İSTANBUL ÖNEMLI BIR TURIZM MERKEZIDIR
Parkside Hotels CEO’su Brad L. Johnson ile diğer yöneticiler Türkiye’nin Parkside Hotels markasının Türkiye ve Avrupa’da büyümesi için İstanbul’un önemli bir merkez olduğunu belirterek, “Türkiye’nin turizmdeki gelişmelerini izliyoruz.Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlarında büyüme stratejimizin esasını teşkil edecek, Istanbul’da güvenilir ve deneyimli bir ortak bulmak bizleri çok mutlu etmiştir. “Marka Doktoru” çatısı altında, Gürkan Boztepe tarafından yönetilen ve kurduğu profesyonel ekip tarafından geliştirilecek bir yapının başarısına sonuna dek güveniyoruz” dedi.

parkside-hotels--resorts,--006.jpgparkside-hotels-ceo’su-brad-l.-johnson-.jpg

PARKSIDE HOTELS TÜRK TURIZMINDE YENI UFUKLAR AÇIYOR
Parkside Hotels & Resorts’un, mevcut durumda, Avrupa pazarında otellerinin olmasının, “Marka Doktoru” na Doğu Avrupa açılımında, doğru örnek teşkil etmesi ve o bölgelerde ki Yatırımcı portföyleriyle aradaki iletişime de kaynak sağlaması bekleniyor..
Istanbul lokomotif olmak üzere, Türkiye’nin tüm Orta ve Doğu Anadolu coğrafyasına uygun işbirliği paketleriyle, Parkside Hotels & Resorts yatırıma uygun alt markalarının tüm Yatırımcılar için önemli alternatif yaratacağı belirtiliyor.

parkside-hotels--resorts,--005.jpg

PARKSIDE HOTELS & RESORTS HAKKINDA
1975 yılında kurulan Parkside Hotels & Resorts, tüm kategorilerde otelleriyle, büyümeye devam ediyor. Dünya çapında, birçok ülkede konaklama hizmetleri veren Parkside Hotels & Resorts, tutkun olduğu mükemmellik ve misafirperverlik anlayışıyla, değerli misafirlerine, her zaman, en üst kaliteyi vermeyi taahhüt ediyor.

parkside-hotels--resorts,.jpg

MARKA DOKTORU ILE BÜYÜYECEK
Marka Doktoru tarafından, Istanbul’da kurulan merkez ofisden, büyüme hedeflenen bölgelerde ki tüm; operasyon, satış ve pazarlama, gelirler yönetimi, muhasebe ve finansal servisler, insan kaynakları ve eğitim ile ilgili tüm fonksiyonlar yönetilecek. Bu sayede gelir maximizasyonu ve maliyetlerin en efektif şekilde yönetimi de hedefleniyor.

Hem marka/isim hakkı (“franchise”) ve hem de işletme (“management”) şeklinde işbirliği paketlerinin olması, Yatırımcıya hem karar esnekliği sağlayacak ve hem de doğru iş modelinin, üzerlerinde herhangi bir marka baskısı olmaksızın kararına imkan verecektir.

parkside-hotels--resorts,-002.jpg

parkside-hotels-002.jpgGELİŞME NASIL OLDU?
Parkside Hotels & Resorts - Turkeyoluşumu, Türkiye’ye, Amerika-Los Angeles’tan, “Murat Oldac“ tarafından kurulan direkt temaslarla getirilmiş ve “Marka Doktoru“ ile temsilcilik anlaşması sağlanmıştır. Bundan sonra marka ve büyüme stratejileri, Marka Doktoru sahibi “Gürkan Boztepe“ tarafından yönetilecek ve kurduğu pofesyonel temsil ekipleri tarafından geliştirilecektir.

parkside-hotels--resorts,-004.jpg

PARKSIDE HOTELS BAŞKAN YARDIMCISI DALE GROVER: İSTANBUL ÖNEMLİ
Dale Grover, Başkan Yardımcısı, Parkside Hotels & Resorts – işbirliği ile ilgili yorumları şu şekildedir:“Istanbul’da oluşturulan ve çalışmaya başlayacağımız yeni ekibimizle projelere başlamak için sabırsızlanıyoruz. Parkside Hotels & Resorts üst düzey standartları ve “Marka Doktoru”nun profesyonel Pazar bilgi ve deneyimleri sayesinde hızlı şekilde, önemli büyüme rakamlarına ulaşacağımıza inanıyoruz.”

parkside-hotels--resorts,-006.jpg

PARKSIDE HOTELS YARDIMCISI P.J PATEL: ÖZEL OTEL ZINCIRIYIZ
P.J Patel, Başkan Yardımcısı, Uluslararası Operasyonlar, Parkside Hotels & Resorts – işbirliği ile ilgili yorumları şu şekildedir:“Bizler, Parkside Hotels & Resorts olarak, herşeyi kendimize özel tarzda yaparak, diğer Gruplarla aramızda fark yaratmayı hedefliyoruz. “Marka Doktoru” ve onun çatısı altında kurulan profesyonel, deneyimli ve kendini adamış yeni ekibimiz sayesinde, tüm markalarımızla, Türkiye ve Doğu Avrupa’da hızlı büyüme göstereceğimize hiç şüphemiz yok. Dinamik Parkside Uluslararası markaları, Pazarlama ve Operasyon ekiplerimizle Istanbul ofisimizin kısa zamanda çok önemli açılımlar yapacağına inanıyoruz.”

PARKSIDE HOTELS DIREKTÖRÜ RUSSELL NORRIS: PAZARDA IYILEŞME GÖRÜLÜYOR
Russell Norris, Direktör, Parkside Hotels & Resorts – işbirliği ile ilgili yorumları şu şekildedir:“Avrupa Pazarı, Global Ekonomiler arasında en önemli gelişimi gösteren ve daha da iyi olacağının sinyallerini veren bir Pazar olmuştur. Parkside Hotels & Resorts olarak, “Marka Doktoru” ile yaptığımız ortaklığın ve Istanbul’da açılan yeni ofisimizin liderliğinde, Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlarında bu Pazarlar’da ki mevcut dinamiklerin de yardımlarıyla hızla büyüyeceğimizi şimdiden söylemek asla tesadüf olmayacaktır.”

parkside-hotels--resorts,--004.jpeg
parkside-hotels--resorts,--005.jpeg
parkside-hotels--resorts,--006.jpeg
 

Bu haber toplam 5153 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2006 Türkiye Turizm | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.