Çarşamba, 26 Temmuz 2017 10:26
09:00 Fakıbaba: Porsiyonları küçültün         15:00 71 turizm şirketine vergi istisnası         14:00 DoubleTree by Hilton Resort Kemer         13:00 Hilton Kozyatağı Satış Eğilmezer'de         12:00 Taksiciler artık "Gurme" oluyor         11:00 Kurtulmuş: Çözüm turizmdedir         10:00 THY'da Dr. Öz ile Uçan Doktor         11:00 Milyonluk otel harabe oldu         10:00 Havalimanı'nda yeni güvenlik         09:00 NG Hotels’e iki ödül birden geldi         10:00 Çinli turistlerden rekor         09:00 Boğazın şampiyonlari belli oldu         17:00 Arap turistler kozmetiği güldürdü         16:00 Unutulan eşyalar satılıyor         15:00 Türkiye ve Bulgaristan turizmi         14:00 TAV’da 511 milyon euro ciro         13:00 KDV sistemi değişiyor         12:00 En fazla kartlı ödeme havayolunda         11:00 Van Gölü sahilinde halk plajı açıldı          10:00 Otobüste uçak konforu sağlanıyor         09:00 THY'nin sponsorluğu kısa sürdü         20:00 Uçak yolculuğunda iklim tehlikesi         19:00 THY ile Kuveyt’e taze balık         18:00 IATA’dan Havacılık Verileri         17:00 Türkiye - Almanya gerginliği zorda        
ARŞİVDE ARA
FOTO GALERİ
LİNK BANKASI
ARŞİVDE ARA
HAVA DURUMU
İstanbul
Ankara
İzmir
Antalya
Coral Travel basın davetinde Ukraynalı gazetecileri ağırladı
07 Haziran 2017 Çarşamba 20:00
Coral Travel’ın geçtiğimiz seneden itibaren başlattığı Türkiye tanıtım kampanyası ile Antalya’ya getirdiği üçüncü grup oldu.

ANTALYA- OTI Holding’e bağlı OTI Hotels bünyesindeki Xanadu Resort Hotel’de ağırlanan Ukraynalı basın mensupları, Coral Travel’ın geçtiğimiz seneden itibaren başlattığı Türkiye tanıtım kampanyası ile Antalya’ya getirdiği üçüncü grup oldu. Çalışan kadın, ev kadını, anne-çocuk ve aile konulu dergi ve internet portallarından gelen gazeteciler, program kapsamında OTI Hotels bünyesindeki Otium otellerini de ziyaret ettiler.

coral-ukrayna2.jpg

XANADU RESORT HOTEL’DE AĞıRLADı

2008 yılında Ukrayna’da faaliyete başlamasından itibaren, pazarın lider ve öncü tur operatörlerinden biri konumunda olan Coral Travel, Ukrayna’da 77 şehirde 270 satış ofisi ile geniş bir acente ağına sahip. Geçtiğimiz sene “Love is Turkey” adında ulusal bir reklam ve PR kampanyası yaparak adından ülke çapında söz ettirmiş, bu kampanya ile Türkiye satışlarını %48 artırmış idi. Coral Travel bu sene ise TC Kültür ve Turizm Bakanlığı ile birlikte yeni bir pazarlama kampanyası olarak başlattığı Coral Family kapsamında davet ettiği ilk basın grubunu Antalya Belek’teki Xanadu Resort Hotel’de ağırladı.

coral-ukrayna3.jpg

“HAPPY TOGETHER”

Davette, kampanya hakkında basın mensuplarına bilgiler aktarıldı ve bu kavramın uygulandığı Türkiye otelleri hakkında briefing verildi. Coral Travel Ukrayna Genel Direktörü Tatiana Prokopenko, Akdeniz ve Ege kıyılarında en iyi aile otellerini seçtiklerini ve bu tesisler için geniş çaplı bir tanıtım kampanyası başlattıklarını bildirdi. İlgili tesislerde Sun Family Club ve Sun Family Club Ultra markası ile çocuklara yönelik, pedagojik formatta hazırlanan eğitici, öğretici ve eğlence odaklı programlar uygulandığını belirten Prokopenko, “Happy Together” sloganı ile ulusal ve yoğun bir frekansla sezon boyunca Ukrayna’da Türkiye’nin aile otellerini tanıtıyor olacağız” dedi.

TÜRKIYE SATıŞLARıNı ARTıRMAK
Coral Family kampanyasının ana amacının, çocuklu ailelere Coral Travel aracılığıyla Türkiye satışlarını artırmak olduğunu bildiren Tatiana Prokopenko, sözlerine “Türkiye’nin marka bilinirliğini geliştirmek için Ukrayna’da yaptığımız reklam ve PR kampanyalarının hem Coral Travel olarak bize, hem sektöre çok olumlu yansımalarını görüyoruz. Türkiye'de aile tatillerinin avantajlarını gösteriyor, tesislerin benzersiz özelliklerini anlatıyor, Ukrayna müşterileri ile Türkiye ve Coral Travel arasında olumlu bir duygusal bağlantı oluşturuyoruz” şeklinde devam etti.

VIZESIZ SEYAHAT BÜYÜK AVANTAJ
Prokopenko, Türkiye’nin herkesin kendi tadına ve bütçesine uygun olarak rahatlamak için bir fırsat bulabileceği benzersiz bir ülke olduğunu iletti. ”Plajları, iklimi, doğal güzelliği, tarihi, yüksek kalite tesisleri, hizmet kalitesi ve diğer imkânları ile Akdeniz ve Ege kıyılarında sınırsız bir seçenek var. Ukrayna, Türkiye’ye turist gönderen ilk 10 ülke arasında yer alıyor. Dünyada başka hiçbir ülkede özellikle çocuklu ailelere Türkiye’deki kalite ve şartlarda hizmet sunulmuyor. Coral Family konseptimizin internet, açık hava mecraları, anne-çocuk ve aile portalları, blog yazarları, ünlüler, etkinlikler, festivaller ve basın turları ile tanıtımı vasıtasıyla yüksek farkındalık yaratmayı hedefliyoruz. Vizesiz giriş, Ukrayna için büyük bir avantaj. Buna uçuşumuzun kısa süresini, hizmet kalitesini ve rekabetçi fiyatlarımızı eklersek, Türkiye, Ukrayna vatandaşları için, özellikle de çocuklarla birlikte tatil planlamak için ideal bir destinasyon haline geliyor.”

2016 yılında % 43 büyüme ile 165 bin turiste hizmet

2015 yılında başta Türkiye, Mısır, İspanya, Yunanistan ve BAE ana destinasyonları olmak üzere, 28 ülkeye 117.553 turist gönderen Coral Travel, 2016’da hizmet verdiği turist sayısını 168 bine çıkardı.
 

Bu haber toplam 864 defa okunmuştur
Röportaj
Gazete Manşetleri
Özel Haber
Analiz
Yorumlananlar
Anket
Turizm haberinde ne beklersiniz?
Doğruluk
Hız
Fark
Anlatım
Çok Okunanlar